Armine 2017 Tunik Modelleri

Tesettür giyimin son günlerde oldukca yaygınlaşması tekstil sektöründe de tesettür kıyafetlere olan ilgi oldukca artış göstermeye başladı. Bu ihtiyaçlar karşısında genel anlamda tesettür giyim üzerine çalışan firmalar armine kalitesiyle birbirinden farklı tarzda ürünler çıkarmaya başlamıştır. Tesettür denince ilk akla gelen tunik olur tunikler de etek giymesini tercih etmeyen bayanların vazgeçilmezleri arasındadır. Zamanla modası tamamıyla artmaya başlayınca açık bayanlar da sık sık tercih ettigi Armine tunik modelleri bu sezona da damgasını vuracaktır.

Tül ve kumaşın bir arada kullanıldığı şık tunikler düz renklerin yanı sıra dinamik desenlerede sahip olmaktadır. İncecik kemerler, dikkat çekmekte olan desenler tül ayrıntıları ve kaliteli kumaşlardan oluşan tunik modelleri genç görünmenin anahtarı olmaya devam ediyor. Tesettür giyimin olmazsa olmazları arasında olan tunikler kış aylarında kombinlerdeki yerlerini alarak dışarıya şıklığınızı yansıtmaktadır.

Şifon kumaşlar, krep kumaşlar , keten kumaşlar pamuklu kumaşlara ve hatta pamuklu kumaşlara desen ve renklerin birleşmesi sonucu üretilen ve mağazalardaki yerlerinine sunulan tunik modelleri kalitesi ile beraber müşterilerine sunuluyor. En iyi kumaşların incelikle işlendiği fabrikalardan dijital baskılı desenlerden düz renk tuniklere kadar birçok farklı çeşiti müşterilerinin begenisine sunuluyor.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir