Ay Yıldız Mayo Bikini Modelleri

Ay Yıldız; 1958 yılından itibaren iç giyim ve mayo sektörünün içinde bulunmaktadır. Ayyıldız, sürekli yenilikçi anlayışı ve kaliteli modelleri ile halkın gözdesi olmaya devam etmektedir. Haziran ayının yaklaştığı bu günlerde içinizden bir çoğu şimdiden tatil hazırlıklarına başlayıp planlan yapılmaya başladı.

Oldukca canlı rekleri ve göz alıcı modelleri ile Ayyıldız mayolarını sizlerin begenisine sunmuştur. Ayyıldız 2017 yılının koleksiyonunda ip askılı bikini çeşitleri, straplez bikini modelleri, düz renkli ve desenli bikiniler gibi farklı modellerle geliyor. Leopar desenini sevenler için de leopar desenli bikini modelleri de var.

Üst ve alt parçası farklı renklerde olan kenarları fırfırlı bikiniler, metalik kısımlarıyla göz alan modeller, yer yer düz-yer yer desenli bikini modellerinden biri mutlaka size hitap edecektir. Ayyıldız 2017 mayo modelleri de çeşitlilik açısından bikinilerden geri kalmıyor. Kemerli mayo çeşitlerini, askılı mayoları, straplez mayo modellerini ve diğerlerinizi görünce tatilde olmak için içiniz gidecek. Bu yaz tatil yapacak olan herkese şimdiden iyi tatiller dileriz.

İşde sizler için topladığımız Ayyıldız, Mayo Bikini modelleri

Etiketler : , , , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir