Ayyıldız Saten Gecelik Modelleri

Saten genellikle gecelik ve sabahlık gibi kıyafetlerde kullanılan bir malzemedir. Saten gecelik modelleri çogu bayanın zarif ve şık bir görüntü elde edebilmeleri için uygun modellerdendir. Bir çok bayan özel gecelerde saten gecelikleri tercih ederler ve bu kıyafet bayanları kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda saten gecelik modelleri sadece özel gecelerde değil normal zamanlarda da geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Karşınızdaki kişiye hoş görünmek bir yana kendinizi iyi hissetmenize de yardımcı olacak bu saten gecelik modelleri 2017 yılının Ayyıldız koleksiyonunda oldukca göz alıcı modeller bulunmaktadır. Fakat saten gecelik modellerinde dikkat edilmesi gereken bir husus var; Kumaşın kalitesi. Kalitesiz bir gecelik modeli sizi terletip rahatsız olmanıza neden olabilir ve yaz aylarında sizlere yanma hissi verebilir.  Bunların yaşanmaması için bu ürünü mutlaka güvenilir ve kaliteli markalardan almanızı önermekteyiz.  Saten gecelik modelleri kendinizi özel hissetmenize yardımcı olacaktır. Günlük kullanımda olan badi ve polarların yanı sıra saten gecelikler daha az kullanılmaktadır.  Satece gecelik kullanımında giyeceğiniz iç çamaşırları da saten veya dantel gibi özel parçalar olmalıdır.

Gelin adaylarımız, Mutlaka çeyizlerinde bir adet de olsa saten gecelik ve sabahlık modellerinden bulundurmalılar.  Romantik yada doğal bir görünüm için gelin adaylarımız naturel kumaşları seçebilirler. Veya daha çekici bir görünüm elde etmek istiyorsanız dantel işlemeli modelleri seçebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir husus ise vücut tipinize göre model seçmeniz,  Kalçaları geniş bayanlar şortlu modellerden tercih etmelidirler bu tarz gecelik modellerinde mutlaka bedeninize uygun olanı almalısınız.Çok geniş veya dar olması hoş bir görüntü elde etmenizi sağlamayabilir.

Etiketler : , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir