Bal Köpüğü Saç Rengi 2017

Bal köpüğü saç rengi
Bal köpüğü saç rengi bütün saç renkleri içerisinde neredeyse en fazla tercih edilenlerin arasındadır. Nedenide aşağı yukarı tüm tenlere ahenk sağlayabilsidir fakat en fazla buğday, esmer ve bronz tenliler için asli renktir ki esasen makyaj mevzusunda esmer hanımların beyaz tenli hanımlara göre makyajı biraz daha az olabiliyor. Makyajın arasındaki farkta saç rengi ile kapatılabilir.


Gelelim bal köpüğü saç rengini saçınıza nasıl yapıcağınıza;
Bal köüğü saç rengine sahip olmak için saç renginiz açık ise tek bir boyama bal köpüğü saç rengi ni tutturabilirsiniz bu rengin gerçekten göz alıcı bir özelliği vardır. Bulunduğunuz ortamda direk gözleri sizin üzerinize çekebilirsiniz. Birde bal köpüğü saç renginize göre makyajınızı tamamladınız mı sizden daha göze çarpan biri olabilir mi hiç mi hiç sanmıyorum
Bal köpüğü saç rengini saçınıza uygulamak için aşağıda bir kaç saç modeli için belirli önemli noktalar paylaştık.
Açık platin sarısı saçlarınız mı var?
O zaman Loreal Casting 7.30 bal köpüğü saç boyası var birçok yerde bulabiilmeniz mümkün olabilir. Bununla beraber birde Koleston 9.3 saç boyasını alıp bütününü değilde yarıdan biraz daha azını katarsanız bal köpüğü saç rengi tonlarını elde etmeniz mümkün olabilir.
Açık kumral ya da sarı saçlara mı sahipsiniz?
O zaman Loreal Casting 7.30 bal köpüğü saç boyası var bunun yanında birde Koleston 9.3 altın sarısı saç boyasının yarısını bir kapa doldurup %8.5 -9 civarı oksidan ile karıştırarak kullanabilmeniz mümkün. Saç diplerinizi her zaman ifade ettiğimiz gibi en sona bırakın saç dipleriniz basitçe açılacağı için dip boyası prosedürü en son olması daha en uygun olacaktır.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir