Bayan Takım Elbise Modelleri

Bayan takım elbise denince ilk aklımıza gelen günlük iş yaşamımız oluyor. Çünkü işinde ciddiyeti olan kadınlar çoğu zaman takım elbise kullanmaktadırlar. Elbetteki siyah pantolon ve ceket takımı üzerinizde çok şık dursada biraz daha tarz olmak her zaman iyidir. Kırmızı, Su mavisi, Beyaz üzerine ince siyah dikişli modeller de kullanabilmeniz mümkün.

Kısa etek ve ceketler le oluşturulan takım bayanların iş yaşamında rahatça tercih etiiği bir tarzdır. Bu tarz yalnızca iş yaşamınıza özgün bir tarz değildir. Bu tarzı, Özel günlerinizde, Düğün,Nişan,Toplantı vb. gibi faaliyetlerde de kullanmanız mümkün olabilir.

Bayan takım elbise modelleri arasında tesettürlü bayanla ise uzun etek ceket ya da patolon ve uzun ceket olarak alabilecekleri hazırlanmıs dizaynlar vardır. Bu senenin renkleri arasına girmeyi başaran Bordo rengi de gözden kaçmamakta. Takım elbiseler erkek’lerin üzerinde pek ilgi çekici olmasa da bayanların fazla kullanmamaları yüzünden hemen kendini gösterebiliyor. Bu yüzden herhangi bir davette sıradan bir takım giyinerek bütün dikkatleri üzerlerinize çekebilirsiniz. Bayan takım elbise seçimi yapılırken ilk önce üzerinize bol olanı değilde tam oturanları seçmeniz gerekiyor. Çünkü takım elbiselerde hem bol , hemde çok dar olanı giydiğinizde üzerinizde hiç bir şıklık gösterisi yaratmaz. Toplantılarınızda uzun bir pantolon ve kısa bir ceket toplantı sırasında gözde olmanızı sağlayacaktır. Farklılık yaratmak isteyenler ise dar paça pantolonları ve ceket takımlarını tercih edebilirler.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir