Beyaz T-Shirt İle Bir Hafta

Beyaz T-Shirt İle Bir Hafta

t-shirt

Dünya üzerinde ‘Yarın ne giyeceğim?’ diye düşünmeyen, ‘Giyecek hiç bir şeyim yok!’ diye söylenmeyen bir kadın yoktur. Birçok kadın alışveriş konusunda çok istekli olsa da bazı kadınlar alışveriş yapmaktan hoşlanmaz. Bu nedenle gardıropları dolu değildir. Dolayısıyla giyecek bulmakta oldukça zorlanırlar. Bu tip kadınlar için  beyaz t-shirt kurtarıcı olabiliyor.

t-shirt3

Haftanın ilk günü pazartesi birçok insan için oldukça zor geçtiğinden bu güne spor kıyafetlerle başlayabilirsiniz . Beyaz bir t-shirt ve klasik bir jean bu günü kurtarabilir. Salı günü ise daha şık olmak için kumaş pantolon ve beyaz t-shirt uygun olacaktır. Toplantınızın olduğu bir Çarşamba günü siyah bir kalem etek, beyaz t-shirt ve ceket kombini ile gözler üzerinizde olacaktır.

tshirt-5

Haftanın sonuna gelirken Perşembe günü artık ne giyebilirim derken beyaz t-shirt ve bol kesim pantolonlar imdadınıza yetişecektir. Sonunda Cuma günü hafta bitiyor iken bu günü akşam yemeği planınız ile birleştirebilirsiniz. Bu gün için beyaz t-shirt, blazer ceket ve koyu renk bir jean bütün haftayı kapatmanıza yetecektir.

beyaz-tshirt-7

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir