Bona Sera Eşarp Modelleri

Eşarplar; Bayanların kıyafetlerini tamamlamaları açısından bir bütünlük oluşturmak için kullanılan parçalardır. Özel günlerin haricinde, Günlük hayatlarında da kullanımını tercih ettikleri bir parçadır. Eşarp bir aksesuar olmasının yanı sıra, kıyafetlerinizi tamamlayabilmeniz açısından alt ve üst olarak tamamen şık bir kombin edilebilen parçadır. Genellikle şıklığa önem verdiği için her bayan etrafındakilerinin dikkatini üzerine çekme acısından giyim tarzına göre farklı desen ve renklerde eşarp seçimi yapmaktadırlar.

Tesettürlü bayanların kıyafetlerini tamamlayan bir parça olması nedeniyle, bu konuda hizmet vermekte olan Bona Sera  kalitesi bir yana pratik olarak da kullanılacak şekilde tasarlanmış eşarp modellerini 2017 yılında da yeni model ve renkleri ile bayanların hizmetine sunmuştur.  Bona Sera modellerini hazırlamadan bayanların tercihlerini ve isteklerini ön planda tutmakta olup renk kullanımını ve modelleri ile her yerde rahat kullanılması açısında özenle tasarlamaktadır.

Bu sezonun modellerinde pastel renklerin kullanıldığını sıklıkla görmemiz mümkün olup bayanlardaki o asi ruhu ortaya çıkartacak şekilde, tasarlanmıştır. Eşarp alma konusunda aklınızda soru işareti kalıyor ise, internet ortamından Bona Sera markasının sitesi ziyaret ederek galerisine göz atmanızda fayda olabilir. Farklı modeller ve renkler ile tasarlanmış 2017 yılının yaz koleksiyonu kıyafetleriniz ile birleştiğinizde tüm dikkatleri eşarplarınıza çekecek olan iddalı modeller bayanların hizmetine sunulmuştur. Bu sezon ki koleksiyonunda tasarımcılar farklı olarak kullanıcılarını şarşırtacak bir model hazırladı ve ebru sanatını eşarplarında kullandı. İddalı bir şekilde farklı modelde ve desenlerde  bu sezon da bayanların gözdesi olmaya devam ediyor.

Etiketler : , , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir