Boyner 2017 Kış koleksiyonu

Moda noktasında kendinden sıkça söz ettiren Boyner 2017 kış sezonunda da hakkında yapılacak güzel yorumların temeli yapmaya başlamış bulunmakta.

Boyner, hatırlanacağı üzere Elçin Sangu ile birlikte ilkbahar ve yazın son dönemlerinin modası üzerine reklamını yapmıştı ve yapılan bu reklam son derece beğeni kazanmıştı.

Boyner sonbahar ve kış sezonu içinde Elçin Sangu ile birlikte moda reklamını yapacak ve öyle de düşünüyoruz ki ilkbahar – yaz reklamı kadar etkili olacaktır. Fotoğrafların çekiminde de edindiğimiz bilgilere göre ünlü fotoğrafçı Cüneyt Akeroğlu tarafından yapılmıştı.

Sangu “Boyner’in bu sezonda satışa çıkaracağı marka ürünlerinde ilgi göreceğini” düşünmekte ve Elçin Sangu’nun fotoğrafları, ilk defa Boyner’ in sezon dergisi olan Boyner Talks’ da yayınlanacak.

Sangu ayrıca “Boyner’in Hissettiğim gibi giyinmeme imkan veren çeşitliliğini çok seviyorum. Gardırobumu ne zaman açsanız Boyner’den parçalar görebilirsiniz” şeklinde sözlerini devam ettirdi.

Görünen o ki Boyner Elçin Sangu ile yoluna devam ederken Elçin Sangu’ da Boynerin marka modelleri ile modasına devam edecek.

Şimdilik diyeceklerim bu kadar ilerleyen zamanlarda bir gelişme olursa tabi ki yine modanın kalbi www.modamari.com da her şeyi bulabilirsiniz.

Teşekkürler 🙂

 

Etiketler : , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir