Ceketli Abiye Modelleri

Abiye modellerine tasarımcılarımız sürekli farklı yaklaşımlar yapmaktadır. Özelliklede Tesettürlü bayanların giyimine uygun hala getirilmeye çalışılan ve bolero adı verilen ceketler ile kombin edilebilen abiye modelleri her zevke hitap etmektedir. Elbise tasarımlarında kullanılan bu tarz modeller gelecek yıllarda daha fazla tercih ile karşımıza çıkacaktır.

Ceketli abiye modelleri ile abiye modelleri arasında fark yaratarak farklı bir tarz temsil ederek ve oldukca geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur. Tesettürlü bayanların giyimine ve elbise isteklerine kolaylık getiren bu modeller sırt dekoltesi veya kolları açık olan elbiselerin tesettürlü bayanların giyim şekline uygun hale getirilmesini sağlamaktadır.

Ceketli abiye modellerini uzun yıllardır kullanmaktayız sevilen bir model olmasına ragmen tasarımcılar her yıl üzerinde ufak değişiklikler yapmaktadır. Bu değişimler olsun yada olmasın ceketli abiye modelleri çoğu bayanın gözdesi olmaya devam ediyor. Bu modelin sıklıkla tercih edilmesinin nedeni, abiye modeli denince bi farklılık arıyan bayanların abiye tasarımlarının içerisinde buldukları tek farklılık olarak bolero kullanılmasıdır. Ceketli abiye modellerinin yerine üretilen abiye modelleri hiç bir zaman ceketli abiye modelleri kadar başarılı olamamıştır.

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir