Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Yaz ayları geldi, Artık nerdeyse dışarıya çıkmadan önce acaba ne giysem diye kararsız kalıyoruz değil mi ? Giyim markalarının bu sezon ki koleksiyonlarında Çiçek Desenli Elbiseler’de yer almakta. Lale , Gül , Şakayıklar ile desenlendirilmiş elbiseler mağazalardaki yerlerini aldı. Bu sezonun trend parçaları olan çiçekli elbise modellerini sizler için listeledik.

 

Bu sene yaz aylarında “dişi” görünmek için farklı desen farklı boy ve desenlerdeki elbiselere gardolabınızda yer açın. İnce askılara sahip ve asimetrik kesim etekleri ile Topshop’ın yeni sezo koleksiyonunda yer almayı başaran bu elbiseler renk ve modelleri ile oldukca sakin bir tasarım ortaya çıkarmaktadır. İlkbahar ve yaz aylarında rahatlıkla her yerde kullanabileceğiniz bir model.

Elegan deseni ve kullanılan kaliteli kumaşı ile oldukca göz alıcı bir tasarıma sahip gül deseni ve 3 boyutlu bir modelle sahip oldukca göz alıcı görünüyor.  Çiçek desenli elbiseler sadece boydan modellere sahip değil. Kısa boylarda da modelleri bulunan çiçek desenli elbiseler bu yazın o sıcak havalarında yazın enerjisini yansıtan çiçek desenli elbiseleri plajlarda bile kullanabilirsiniz.

Etiketler : , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir