Dövme Modelleri 2017

Küçük dövmeler genelde ilk kez dövme yaptıracak olan kızların tercihidir. Ama 2017 yılında Küçük dövme yaptırmak hoşlik trendleri arasındadır. Küçük kalpli, yıldızlı dövmeler geometrik biçimler ve hayvan dövmeleri en fazla tercih edilen ufak dövme modellerinin sembollerinden dir.

Ailenizin ya da iş yerinde patronunuzun bile fark edemeyecek olan bu ufak dövmeler, çokda hoş duruyor. Parmaklar,avuç içi, boyunda, bilek ya da kulak arkasında sizde ufak bir dövme modeli yaptırabilirsiniz. Büyük dövmeler çoğu insan tarafından tercih edilmez ancak ufak dövme modelleri kadınlar için gerçekten çok sevimli ve çekici olmamaktadır.

Dövme tutkunlarını temsil eden dizaynları ile gerçekten şık olarak hazırlanan ufak dövme modelleri meraklıları için hazır. Bu dövmeler le hayatınızda sevdiğiniz kişiyi ya da hayatınızdaki önemli bir anı yı işaretlendirebilirsiniz. Bu olayları ya da durumları bedeninuzda taşımanız sizi oldukca mutlu edecek bir olaydır. Dövme modelleri aşağı yukarı nerdeyse birçok konuyu içermektedir. Kültürel kimliklerinizi barındıran dövme modellerini seçebileceğiniz gibi, Basit bir kelimeyi bile onlinkandırabilmek için alıntı seçebilirsiniz. Hayatınızda anlam taşıyan kişi ya da da olayları bedeninuzda taşıyabilir ve gördükcede o anı ya da olayı hatırlayabilirsiniz.
işde sizler için hazırlamış olduğumuz ufak dövme galerimiz.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir