Erkek Bebek Odası Takımları

Erkek Bebek Odası Dekorasyonu
Bu yazımızı okuyorsanız iki büyük olasılığımız var birincisi ya erkek bebek bekliyorsunuz odasını dizayn ediyorsunuz .


İkincisi ise erkek bebeğiniz var ve odasını bebeğinize göre çeviriyorsunuz. Seçeneklerin hangisi size uyumlu oluyorsa olsun öncelikle Rabbim analı babalı büyümeyi vatanına milletine hayırlı evlat olmasını nasip etsin diye dua edelim
Bebeğinizin odasını seçtikten sonra belirli başlı kriterleri düşünmeniz gerekiyor. Nedir bunlar?
En başta oda yeterince ışık alıyor mu? Dekorasyon yapmak için yeterince alanınız var mı? Bebeğinizin odasında evde ki herhangi bir fazlalığı buraya koydunuz mu?
Bu soruların cevaplarına olumlu yanıtlar veriyorsanız. Bebeğiniz için dekorasyon fikirlerine bakabilirsiniz.
Öncelikle bakmamız şey renktir. Odanızın duvarları olsun perdenin rengi olsun yeri geldiği zaman değişebilir misiniz? Yoksa mecburi aynı mı kalmalı? Bu soruların genelde yanıtı duvarlara yönelik olmakta çünkü bir perdeyi değişmek biraz zahmetli bir iştir. Mobilyaya göre renk ayarlamak vs. duvarlar bu durumda biraz daha uygundur.
Günümüzde eskilerden olduğu gibi son yıllarda da rabet görmeye başlayan duvar kağıtları ile bebeğiniz için uygun bir renk veya resimli kağıtlar seçebilirsiniz. Birçok dekorasyon firmasında güzel kağıtlar bulabilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz;
Öncelikle tabiki bebeğinizin sağlığı herşeyden önce gelmektedir. Renk olarak yeşil tonları, gri, turkuaz, krem renkleri seçilebilir. Bebek odası takımını da bu renkler üzerine seçerseniz hem odanın ferah bir görüntüsü olur hemde göz yoran karmaşıklıktan kurtulmuş olursunuz.
Bebek odası takımlarının zaten çekmeceli dolapları, rafları bulunmaktadır. Size düşen iyi bir fikir edinmektir. Yinede aklınıza takılan bir renk varsa bu yazımızın altına yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler : , , , ,

This article has 1 comment

  1. JOGWAG Reply

    Erkek çocuk sahibi iseniz odasını onun hayal dünyasına göre tasarlamanız gerekir. Zira gelişimlerine çok etkisi var. İlerideki başarıları yetenekleri bu zamanda gelişiyor. Sizde çocuklarınızdan hayallerini eksik etmeyin.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir