Etekli Bikini Modelleri

Tatil hazırlıklarınız son hızla devam ederken mayo ve bikini modellerine göz atmadıysanız sizler için bir kaç mayo bikini modelinden bahsetmek istiyoruz.  Elbette tarzınıza göre seçim yapmak o kadar model arasında zor olmaktadır işte sizler için hazırladığımız bir kaç fikir önerisi…

Etekli Bikini Modelleri:

Bu modellerde, Kendinden etekli ve ek olarak ise etek aksesuarı ile seçim yapabilmeniz mümkündür. Etek modelleri düz ve fırfırlı olarak ikiye ayrılmaktadır. Diğer etek ve bikini modellerinde olduğu gibi Etekli Bikini Modelleri’nde de  her renkte modeller bulunmaktadır.

 

Uzun Etekli Bikini Modelleri:

Bu model vücudunu kısmen kapatmak isteyen bayanlar için tasarlanmıştır. Tül veya polyester kumaşından üretilmiş olan Uzun Etekli Bikini Modelleri ne göz atabilirsiniz. Bu modellerde file ve fırfır desenleri boy gösterdiği gibi transparan kumaşlardan üretilmiş olan taşlı veya desenli olarak seçim yapmanız mümkün olabilir.

 

Kısa ve Dar Etekli Bikini Modelleri:

Her bayan etrafındakilerine tarzını yaratmak ister. Oldukca dar kesime sahip olan ve bir etek ile şıklığınızı etrafınıza göstermek istiyorsanız renkli desenlere sahip ve ön kısımlarında aksesuar olarak kullanılmış kurdele detayları da gözlerinizi kamaştıracak.

 

Asimetrik Kesim Etekli Bikini Modelleri:

Etek modellerinde farklı desen ve modeller tercih ediliyor.  Etekli Bikini Modelleri  veya bikini modellerinde asimetrik kesimler de oldukca ilgi görmektedir. Geçmiş olduğumuz yıllarda asimetrik kesim etekler bu senede oldukca kullanışlı ve rahat modelleri ile kullanıcı karşısına çıkmıştır. Tek renk veya oldukca canlı renkler arasında seçim yapabilmeniz mümkündür.

Etiketler : , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir