File Çorap Modelleri

Fileli çoraplar 80’li yıllarda oldukca moda olmasına ragmen son bi kaç yıldır günümüzde de pek tercih edilmese de file çoraplar 2017 yılı ile tekrar popülerliğini artırdı. File çoraplar bu sezon farklı model, renk ve oldukca göz alıcı olması açısından gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Karar verme konusunda tereddür’ünüz var ise biraz cesaretli olmanızı öneririz. Siyah, ten rengi ve kahve rengi kilotlu çoraplar bu yıl bayanlar tarafından oldukca demode.

Fileli Çorap Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz;

File çorap seçimi yaparken ilk önde gelen bir durumdur, doğru kombin. Yanlış seçmiş olduğunuz file çoraplar ve yanlış yaptığınız kombin sonrası istenmedik sonuçlar ortaya çıkabilir. Göz alıcı bir görüntü elde edeceğinize kalın bacaklı biri olarak görünebilirsiniz. File çorap seçimi yaparken bacak yapınıza uygun olanı tercih etmeye özen göstermelisiniz. Eger kalın bacaklı bir yapıya sahipseniz seçeceğiniz file çorap ilce olmalıdır, İnce ve uzun bacak yapısına sahipseniz ise büyük fileli modelleri tercih etmelisiniz.

File çoraplar günlük kullanımınızda veya  özel gecelerinizde rahatlıkla kullanılabilir. Özel bir geceye davetliyseniz, ve file çorap kullanmak istiyorsanız mini bir elbise yada etek ile oldukca iddalı bir hal alabilirsiniz. Bir çok ünlü isimler de katıldıkları gece programlarında file çorap tercih etmektedirler.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir