Gelin Saç Modelleri 2017

2017 Gelin Saç Modellerinde bu sene doğal stiller ön planda. Özellikle gelinlerin saf ve o hoş görünümüne daha güzel bir hava katmaktadır. Straplez gelinlik modelleriyle beraber kullanılmış olan saç modellerine genelde inci sıralı saç aksesuarlarıyla model verilmektedir. Dağınık örgü modelleri içine saran sıra inciler alınlardan sarkarak hoş ve zarif bir görüntü oluşturmaktadır.

Boyundan bağlamalı modeller genelde dağınık gelin topuzu modelleri yada doğal deniz dalgaları üzerinde papatya taçları kullanıyorlar. Birde hafif bir makyaj ile bu saç modelinde gelinlerimiz bir kuğu gibi görünmesine artı hoşlikler katmaktadır.

2017 Yılının Gelin Saç Modelleri Trendleri
Gelin saçı modelleri arasında en şatafatlı modeller aksesuarları bol olan dağınık ya da toplu topuzlar ile beraber kullanılan modellerdir.

Taçlı gelin başı modellerinde ise saçların önlerden çokı sıkı toplanma modası gözden kaçmıyor. Böylelikle kalın ve incili taç modellerini ön planda tutmak daha şık olur.
Duvaklı modellerde ise aynı modeller mevcut denilebilir. Önden çokı sıkı toplanan saç modeli alttan takılmış olan duvaklar ya bel ortasında ya da yerlere kadar uzanmaktadır.
Bu tarz duvaklarda genelde dogal saç modelleri ön planda tutuluyor.

 

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir