Gelinlik Takı Modelleri

Gelin modellerinin önemli bir detaylarından biri de aksesuar dır. Düğünde sizlere bir çok takı takılacaktır ama bu takılanlar altın olacağı için gelinlerimizin bi alakası olmayacaktır. Çoğu gelin adayımız dış çekime gitmeden önce altın bileziklerini ve altın setlerini takmaktadırlar.

Takı denince gelinlerin ilk akla gelen incili modellerdir. İnci takı modelleri hem şık hemde oldukca göz alıcı durmaktadır. O günü aksesuar olarak inci bir kolye ve inci bir küpe ile kombinleyebilirsiniz.  Kristal taşlardan üretilmiş bir set,  İncili bir sete göre daha ağır durmaktadır. Gelinliğiniz eğer Kristal seti kaldırabilecek modelde ise kristal setleride gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Takı modellerinizi seçerken mutlaka gelinlik modelinizi göz önünde bulundurmalısınız. Yakanız kapalı veya yaka detayınız bulun muyor ise kolye kullanmayınız. Bunların yerine saç aksesuarları veya küpe,bileklik kullanabilirsiniz. Eğer gelinlik modelinizde sırt detayınız bulunuyor ise vücut takısı kullanmanızı öneririz. Bu önerilerimiz gelinlikleriniz ile birleşince daha bi göz alıcı hale gelebiliyorsunuz.

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir