Göğüs Dekolteli Elbise Modelleri

Parti, düğün, davet, kokteyl, görkemli kutlamalar veya törenlerde, bayanların en büyük problemlerinden biridir ne giyilecek ve en uygun saç modelini bulmak. Hele ki oldukca sık davetlere katılan bayanlardan iseniz, bu konuda oldukca pratik olmanız gerekmektedir. Vücuduna ve kendine oldukca güvenen kadınlar için de bu tür davetlerde en pratik çözümdür gögüs dekolteli elbiseler.

Gögüs dekoltesi demek tüm gözlerin bu bölgeye toplanmasının en olası olduğu durum olması demek olduğu için, gögüs dekolteli elbiseler daha başka bir hareketlilik istemeyecektir. Bu yüzden alengirli yakalar, kabarık etekler, aşırı bir işleme yada payet, gereksiz bir yırtmaç veya aşırı bir saç da görünümünüzü bozabilir. Eski zamanlarda bu elbiselere gerdanlıklar, gögüs bölgesini dolduracak şekilde hoş takılar takılırdı fakat günümüzde bunlara artık gerek duyulmuyor.

Dünya moda bakımından sürekli olarak sadeliğe doğru koşuyor. Aşırı takı, aşırı makyaj, ve nerdeyse tüm aşırılardan kaçıyor. Bu yüzden gögüs dekolteli bir elbise ile davete katıldığınız zaman kullanabileceğiniz en doğru saç modeli hiç kuşkusuz topuz modeli olmalıdır. Elbiseniz tamam saçınız da tamam makyaja gelince ise sadece göz makyajı veya sadece kırmızı bir ruja ağırlık vermeyi unutmayın. Ayrıca gögüs dekolteli elbiselerde sarkıtlı zarif küpeler de oldukca hoş durmaktadır.

Etiketler : , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir