İspanyol Kollu Elbise Modelleri
Sokak modasında bu yıl ispanyol paca kol modelleri el uzatıyor.  İspanyol kol bluzlar sonbaharın uzun kolunu bir nebze daha genişletiyor.
Yarım, Uzun veya kısa kol fark etmeden kol uçlarına doğru genişlemekte olan çan kol diğer adı ile ispanyol kol olarak adlandırılan modeller hemen hemen tüm elbiseleri kapsamaktadır. Havalar yaz’a doğru ilerlerken tüm sade elbiseler bu döngüde kol detayı ile bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Uzun kol detayı ile bohem tarzına vurgu yapan elbise modelleri bilekten bağlamalı botlar veya bilekten bağlamalı sandaletler ile tercih edilmektedir. Aksesuar olarak bunların yanında küçük çantalar her daim önceliğiniz olmalıdır.
İspanyol kol elbise giyinmeye başladığımızdan bu yana gözümüz hep gömleklere gitmektedir. Mevzu trend olunca sokak modasından gömlekler de ispanyol kol’dan nasibini almaktadır. İspanyol kollu gömlek modelleri her dakika şık ama biraz da sade olmak için bayanların ilk tercihleri arasındadır. Bu gömlekler özelliklede kot pantolon veya kot şortlar ile kombin oluşturulduğunda çevrenizdekilere şık bir stil vurgulamaktadır.
İspanyol pacayı illa gömlek olarak tercih etmeyi istiyorsanız oldukca sade parçaları tercih etmelisiniz. Örnek verecek olursak bit kot pantolonlar sizi o gün her yer için hazırlıklı kılabilir. Sivri burun ayakkabılara her zamanki gibi öncelik tanıdığınız gibi fazla aksesuardan kaçınmalısınız.
Etiketler : , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir