Kabarık Nişanlık Modelleri

Hayatımızda belkide bir kere yaşayacağımız olan o özel günde her kadın en iyi seçimi yapmak ister.  Her kadın o günün prensesi olmayı ve tüm dikkatleri üzerine çekmek ister. Yaz ayının gelmesi ile beraber Düğün ve Nişan sezonlarıda açılmış durumda. Her kadının mutlaka en ince detayına kadar düşündüğü bir nişanlık elbisesi vardır.

Genelde sade modeller tercih edilirken bazı gelin adaylarımız kabarık modelleri tercih etmektedirler. Her markanın mutlaka bir Kabarık Nişanlık elbise modeli vardır. Bu sezon kabarık nişan elbiselerinin gözdesi, Gögüs dekolteli ve Sırt dekolteli modeller olacaktır. Kabarık Nişanlık elbiseleri basenleri olan gelin adayları için iyi bir tercih olacaktır. Boyu kısa gelin adaylarımız ise Kabarık Nişan elbiselerini tercih ederken iyi düşünmeleri lazım. Ya yüksek bir topuklu ayakkabı tercih etmeliler yada bu modellerden vazgeçmeliler bu model boylarını daha kısa göstermelerine neden olabilir.

Sırt dekolteli bir nişanlık modeli seçtiyseniz eğer, fiyonk kullanarak şirinlik katabilirsiniz. Renk konusuna gelince,  bu yaz aylarında açık tonları tercih etmeniz mevsimle bir bütün sağlamanıza yardımcı olacaktır. Bu sezon tasarımcılar kabarık nişanlık modellerinde sadelik bi yana daha çok gösterişli modeller tasarlamaya özen gösteriyorlar. Gösterişli bir nişanlık modelinde makyajınız ise oldukca sade olmalıdır.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir