Kalpli Tırnak Tasarımları

Bu sezonda birbirinden farklı oldukca gösterişli tırnak süsleri sizlerle. Sevgililer günü de düşünülüp hazırlanmış olan bu tasarımlar o günün anlam ve önemine çok uygun görünüyor. Bugünkü konumuzda sizlere bu sezonun tırnak tasarımlarını ele almak istedik.

Kırmızı olarak tasarlanan kalpli tırnaklar ile sevgilinize bir süpriz hazırlayabilirsiniz ama illa kırmızı olması gerekmez tasarımcılar farklı renklerde de kalpli tırnaklar çıkarmaya devam etmekdedir. Sizler için birden fazla kalpli tırnak modellerinden örnekler aldık umarız aklınızda  bir fikir oluşturabiliriz. Kalpli tırnak tasarımlarını sizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oluşturacağınız tırnak tasarımları sizi özel günlerinizde sıradanlıktan çıkararak sevgilinizin gözünde daha güzel bir noktaya taşıyacaktır.

Kalpli tırnak tasarımlarını siz kendinizde yapabilirsiniz o kadar da zor bir şey değildir. Eğer çizmim iyi değil ben yapamam diyorsanız sorun etmeyin kalp şeklindeki etiketleri kullanarak çözüm üretebilirsiniz. Veya tırnağınıza direk yapışan etiketlerden temin etmeniz sorununuzu çözmektedir. Bu şekilde birden çok kapli tırnak tasarımları oluşturabilirsiniz, Konstralı bir renk seçerek kalbin belli olmasına dikkat ediniz. Tırnak cilasına gelince bu işlemlerden sonra parlak olması en iyisidir. Ama sürekli hareket halinde iseniz mat bir tırnak cilasını öneririz…

Etiketler : , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir