Kolye Seçimi ve Kombini

Giyindiğiniz kıyafetlerin göz alıcılığını bir anda artırabilecek olan farklı farklı kolyeler ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Kıyafetlerinize canlılık, hareketlilik, renk katan modaya uyumlu kolyeler her kombine her seçime uygun seçenekleri ile karşımıza çıkıyor ki zaten kolye kadının vazgeçilmez bir incisidir.
Hazır kolyelerden bahsetmişken kolye modellerine bir göz atalım
1. Halka ile geçmeli modellerde sallantılı kolyeler; hem zarif hem göz alıcı alternatiflerin arasında olabilir. Özellikle V yakalı kıyafetlerde bu kolye modeli seçiminiz olabilir.
kolye-1
2. Kombininize hareketlik katacak, yerine göre abartı olmadan kombinin tamamlayacısı olabilecek tipteki kolyelerden kendinize uygun olanı seçmek akıllıca olur.
resim-2

3. Aslında renkli cam detaylı kolyelerde sade kombin tercih eden bayanlar için alternatif bir seçim olabilir.
resim3
4. Enerji veren taşların bulunduğu kolyeler, kombinlerinizin yanı sıra ruhunuzu rahatlatıcı etki gösterecektir.
resim4
5. Sevilen simgelerin nesne halindeki kolyeleri de bu sezonun trend modelleri arasında yerini almıştır. Aşağıda resimde görülen melek kanatlı kolye ne dersiniz belkide size şans getirecektir.
resim5
6. Altından yapılmış zincirli ve işlemeli kolyeler her türden kombine ayak uydurabilir bir aksesuardır.
resim6
7. Her insanın vücud oranları aynı olacak değil ya mesala boynunuz kalın ve kısa ise kolyeyi takılarınızda seviyorsanız sizde ince zincir ve küçük uçlu kolye modellerini tercih edebilirsiniz.
resim7
8. Dekolteyi seviyorsunuz ve dekolteniz normalden biraz da derin ise mesala uzun ve iç içe farklı boyutlardan bir kolye ile kombinizini artırabilirsiniz.
resim8
9. Sade abartılı olmayan minik taşlı kolyelerde günlük hayatınızda kullanabileceğiniz hatta ve hatta düğününüzde özel günlerinizde şıklığınızı artırabileceğiniz bir modeldir.
resim9

Etiketler :

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir