Koton 2017 Kış Koleksiyonu

Koton 2016-2017 kış sezonu koleksiyonunu görücüye çıkardı.

Koton yaz bitimine doğru Sonbahar kış koleksiyonunu Swissotel’deki tanıtım etkinliginder moda severleri ile buluşturdu. Koton koleksiyonunun tanıtımını Koton yönetim kurulu Gülden Yılmaz ile Tasarım direktörü Isham Sardouk ile sundu.

Yeni koleksiyonun ana teması olan country tarzı üzerinden değerlendirildi. Koton bu sene her bayan a  zengin kumaş ve renk seçenegi sunuyor farklı tarza sahip olmak istiyorsan koton sizlere farklı seçeneklerle hitap etmeye devam ediyor.

katon-2017-kis-koleksiyonu

Koton 2015 yılında hedeflediği  ve o zamanlar ilk adımlarını attıgı globalleşme yolunda emin adımlar ile ilerledi. Koton yönetim kurulu üyesi Gülden Yılmaz “Global bir moda marka olmanın trendlerini takip etmekten öte  trendlere öncülük eden koleksiyonları da elimizden geldigi kadar müşterilerimizle buluşturmaktayız. Bu yüzden her yıl olduğu gibi bu sezonda güçlü tasarımlarımızı moda tutkunları ile buluşturmaya devam ediyoruz. 2023 Yılında 5 Kıtada en zengin koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olma hedefimizden yola çıkarak yakın zamanlarda Almanya ve İngiltere’de yeni magazalarımız ile moda severleri buluşturacağız. Bulunmadığımız bölgelere girmek bizim için son derece önemli” dedi.katon-2017-kis-koleksiyonu-01

2017 Kış koleksiyonunu detaylı bir şekilde hazırlayan Sardouk, ” Bu sezon country boho Teması ile hazırladıgımız sanatın ve doğanın izlerini taşıyan koleksiyonumuz ile faaliyet gösterecegimiz 25 ülkede görkemli bir kış hikayesi yazacağız moda severlerle. Aynı zamanda zengin kumaş seçimlerinin yanı sıra renk ve baskı gibi birbirinden özenli desen tercihleri ile moda severleri farklı kılmaya hazırız” dedi.

katon-2017-kis-koleksiyonu-02

Örme ve dokuma parçaları gibi yeni trendlerin görücüye çıktığı koleksiyonlarda kışa özgü desenler kullanılmıştır.

katon-2017-kis-koleksiyonu-04

Retro moda stiline sahip kolej takımları ve seçkin kumaşların çağrıştırdığı, İngiliz klasikleriyle genç kızların karşısına çıkan Ole by Koton, Yeni sezon genç moda severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

katon-2017-kis-koleksiyonu-05

Sizlere elimize gelen bilgileri en kısa sekilde güncelleyecegiz. Şimdi sizin için oluşturduğumuz Koton 2017 kış koleksiyonuna bir göz atalım…

 

Etiketler : , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir