Lacoste 2017 Yaz Koleksiyonu

Felipe Oliveiranın  yapmış olduğu koleksiyon da Lacoste 2017 Yaz ürünleri  New York Moda Haftasında  Cumartesi günü meraklıları ile buluştu. Fakat bir farklılık olarak bu sefer sadece bayanlar değil erkek giyimde görülmüştür. Baptista bu röportajında üzerinde babacan ve  tamamen giyilebilir parçalar bulunmaktadır. Bu yılın trend olacak parçalar hakkında bilgi veriyor konfor, rahatlık, ve doğallığı ile çok dikkat çekici parçalarında bulunduğunu söylüyor. Portekizli bu tasarımcı moda haftasına girmeden önce Lacoste 2017 Yaz Koleksiyonu için Brezilya Bahia Kıyısına bir gezi düzenledi.

Tasarımcı estetik tasarımlarını bir trend merceğinden geçirmiş olup ve tasarımlarında etletik modayı getirmiş olup  ve başarılarını kentsel topluma doğru kazandırmaktadır.  Ve bu koleksiyonun diğerlerine göre biraz daha yumuşak ve daha az teknik olduğunu söyleyebilmemiz mümkündür. Özellikle piste gönderilmiş bir ikonik Lacoste ürünü polo açısından eklenildiği söyleniliyor. Aynı zamanda da podyumda pike elbiseler de kullanılmıştır. Eğer bir ürün sıkıntılı olması ya da moda endüstrisinin en büyük ironilerinden biri olmayı başarmış soluk verme uygulanmıştır.

 

Etiketler : , , , , , , ,

This article has 2 comments

  1. Ebru Reply

    Lacoste modelleri her zaman hoşuma gitmiştir tercih konusunda yazdığınız yazı bana ilham oldu çok teşekkür ederim sağolun.

  2. Emre Eraslan Reply

    Lacoste’un bayan modelleri harika görünüyorlar. Lacoste’un klasik polo tshirtlerinde de radikal değişiklikler yapması gerekli…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir