Lc Waikiki Anneler Günü İndirimi

Bugün sizlere dünyaca ünlü marka olan Lc Waikiki Anneler Günü İndirimi koleksiyonu ile karşınızdayız. Mayıs ayına şu günlerde girmiş bulunmaktayız. 8 Mayıs Anneler gününü unutup da Annelerimizin kalbini kırmayalım.. Şimdi siz baba veya çocuklar için Annelerinize alabileceğiniz en güzel hediyeleri seçmeniz hakkında fikirlerde bulunacağız.

Günümüzde son yıllarda gün geçtikce moda olan giyim tarzlarından biride Anne Kız Kombinleri bu sene anneler günü için Lc Waikiki oldukca geniş bir koleksiyona sahip olan ürünleri piyasaya sürdü. Ve üstelik Lc Waikiki Sadece internet üzerinden yapılacak olan alışverişlerde %15 İndirim imkanı sunmakta.

Yazımıza devam etmeden önce Anneler gününün önemi hakkında kısa bir açıklama yapmak istiyoruz;

Anneler Gününü Kim Buldu ?

Anneler gününü kimin bulduğunu merak eden takipcilerimiz var ise işte cevabı; 1864 Yılında Anna Maria Adında bir genç kız 9 mayısta annesini kaybetmiştir. Bunun üzerinden 2 yıl geçmesine ragmen dünya çapında arkadaşları ile birlikte toplanıp anneler gününü kutlamak istemiştir. Ve Anna, 8 Mayıs 1914 yılında Anneler gününü senato’ya kabul ettirmeyi başarmıştır. Bu yüzden 8 Mayıs ulusal olarak Anneler Günü ilan edilmiştir.

Moda olan ve gittikce geniş bir yelpazeye sahip olmayı başaran Anne kız kombinleri’ne Lc Waikiki‘de makul fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Anneleriniz ile uygun bir kombin giymek her Anne’nin ve Genç kızların hoşuna gitmektedir. Yazın en güzel desenleri ile satışa sunulan anne kız tişörtleri sadece 19,95₺’ ye sahip olabilirsiniz.

Lc Waikiki Bebeklerinizi ve Erkek çocuklarınızı da unutmadı. Bebekleri olan anne’ler için oldukca şık ve göz alıcı kombinler yapılmıştır ve bu tasarımlara yine Lc Waikiki‘de  19,95₺’ ye sahip olabilirsiniz.

Şimdiden Tüm Annelerimizin Anneler Gününü  Kutluyoruz…

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir