Lc Waikiki 2017 Kış Modası

Lc Waiki’nin İstanbul Modern de gerçekleştirilen 2017 kış sezonu için tasarlanan ve sokak modasının dinamik havasını görücüye çıkardı!

Ülkemizin uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen markaları arasında yer alan Lc Waikiki 2017 yılında da bayanların gönlünde taht kuracak.

2017 Kış koleksiyonunun reklam yüzü olarak da tanınan Mariano Di Vaio ile çalıştı. Model aktör ve tasarımcı olarak da tanınan Di Vaio, sezon çekimleri için kamera karşısına çıktı.lcw-kis-modasi-2017

Lc Waikiki Ürünlerden Sorumlu Genel Müdürü Maria Comfort ile ilk olan iş birligi ile ilgili şunları söyledi. “Moda kavramının öncülerinden biri olan Lc Waiki’ki ile “Şehre Dönüş” Adını verdiğimiz 2017 Sezonunda farklı bir çalışmaya imza attık.Dünyanın severek ve begeniyle takip ettigi Mariano Di Vaio ile ortak bir çalışma gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu sezonda bizimle beraber olduğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz..” dedi.

Reklam filminde oynayan  Mariano Di Vaio “İş birligi sırasında güzel bir enerji oluştu harika bir ekip ile uyum içinde çalıştık Lc Waikiki ile yolumuzun kesişmesinden çok keyifliyim” dedi.

lcw-kis-modasi-2017

Kadın Koleksiyonu olan Woodland Teması el işçiligi ve doğal yaşamdan ilham alındığı melanjlı kumaşlar ekoseler ve yıpranmış tasarımlar dikkat çekiyor. Bu sene sezonun en büyük rolü  kadınların gözdesi deminlerin bulunduğu kombinler olacak…

2017 kış modasında Lc Waiki’ki markasında kadınların her ortamda tercih edebilecegi şık kıyafetler göz dolduracak bu sezon.

Gelin hep beraber sizler için 2017 Lc Waiki’ki modası ile ilgili topladığımız galerimize göz atalım…

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir