Mayo Bikini Modelleri

Her yıl olduğu gibi bu sezon da yaz; Neredeyse kapımıza dayandı. Oylama yapılacak olursak eğer neredeyse her yaş gurubu şimdiden, kumsalda güneşlenmek yada denizin tadını çıkartmayı hayal etmeye başladı. Bayanlar; Bu makalemiz özellikle de sizin için. Biliyoruz şimdiden bavulunuzu hazırlamaya başladınız ama hazırlamadan önce sizlere  bu yıl size sıcak kumsallarda eşlik edecek Mayo ve Bikini modelleri hakkında derleme yaptık.

  • Yüksek Bel Bikini Modelleri Modelleri;

Retro trendi, Pilajlara yansıdı yansıyalı ortaya çıkmış olan yüksek bel bikini altı, Bu yıl dikkatleri göbek bölgeniz yerine bacaklarınıza çekecektir. Bu model göbek bölgenizde bulunan fazlalıklarınızı saklamanıza yardımcı olacak.

  • Halter Bikini Üstü Modelleri;

Bu model, Yüksek Kapalı yaka görüntüsüyle  halterci mayolarını andırmakta olan bu model, Boyun kısmındaki yükseklikle tüm dikkatleri omuzlarınızdan toplayacaktır. Bu trend parça bu yıl’da bayanların vazgeçilmezleri arasında olmaya devam ediyor.

  • Tek Parça Mayo Modelleri;

Bu sezon sadece şıklığınıza şıklık katacak gibi görünsede bu tek parça mayolar bu yıl  en dikkat çekici ve popüler mayoların arasına girmeyi başarmıştır. Derin sırt dekoltesi yada bel bölgesinde bulunan oyuntuları ile gözümüze çarpacak. Tek parça halinde  yer verilmiş olup bu mayo modellerini ister birden fazla tek renk olarak ister de baskılı modellerini kullanabilirsiniz.

  • Düşük Omuzlu Bikini Modelleri;

Selena Gomez ‘in Geçtiğimiz haftalarda, Instagram profilinde paylaşmış olduğu bikini modelidir. Otantik görünümüne sahip havası ile gönülleri fethedecek gibi gözüküyor. Düşük omuz ile adlandırılıp hoş bir görünüme sahip olan  ve oldukca şık görünen fırfırlırları ile canlı bir görünüm kazandıran bu modeller, bu yaz aylarının en trend parçaları olmaya aday.

 

Diğer Görüntüler…

Etiketler : , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir