Mini Abiye Modelleri 2017

Abiye denince herkesin aklına ilk gelen uzun ve ağır modeller geliyor. Taşlar çicekler danteller ile süslenmiş olan ve aşırı şaşalı. Bir prenses gibi süzülmenizi sağlayabilen elbiseler. Ama şuda bir gerçek ki bu algı artık değişmektedir. Çoğu bayanımız kendisini rahat hareket ettirebilecek, görsellik açısından da kendisini şık hissedebilecek olan Mini Abiye Elbiselere doğru yavaş yavaş yönelmektedirler.

Uzun abiye modelleriniz nasıl olursa olsun ister istemez fiziksel bazı özellikler dezavantaj olabilirken, Kısa abiye modellerinde doğru seçim sonrasında kusurlarınız tamamen kapanıp göz alıcı bir görünüme sahip olabilmeniz mümkündür. Aşırı kilolu olmanız, Zayıf olmanız, Uzun veya Kısa boylu olmanız şık olmanıza engel olmuyor. Mini abiye elbise modellerinde birden fazla seçeneğe sahipsiniz. Kolsuz veya uzun kollu, Düşük omuzlu, Boyundan bağlamalı modeller ve Straplez’e kadar rahat edebileceğiniz model bulunmaktadır.  Eğer sportif giyinmeyi seviyorsan mini abiye modelleri arasında oldukca şık ve rahat edebileceğiniz modelleri de bulabilirsiniz. Renk konusunda kararsız kalabilirsiniz. Mini abiye modellerinde her modellin birbirinden farklı renkleri mevcuttur.

Süslemeli abiye modellerini seven bayanlarımız içinde tasarımcılarımız oldukca şık ve göz alıcı modellerini kullanıcılarına sunmuştur. Yaldızlı modellerden kocaman çiçek işlemeli modellere kadar bir çok model bulunmaktadır.  Mini abiye modeli seçimi yaparken bir çok dikkat etmeniz gereken husus vardır, Bunların en önemlisi ise etek. Dar, Yırtmaçlı, Balık, Pileli veya Bolon etek modellerine  mini abiye elbiseleri arasında bulabilmeniz mümkündür. Ama bu modelleri seçmeden önce vücut hatlarınızıda göz önünde bulundurmalısınız. Rahatlığınızı dikkate aldığınız taktirde seçmiş olduğunuz elbise sizi bulunduğunuz ortamda göz alıcı kılabilir.

Etiketler : , , , , ,

This article has 2 comments

  1. Emine Gül Reply

    Moda gerçekten günümüzde önemli bir konu. Bu konuya değindiğiniz için teşekkür ederim 🙂

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir