Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Küçük mutfak’lar çoğu zaman büyük mutfaklardan daha verimli çalışma alanına sahiptir. Tek ihtiyacınız olan şey, Küçük alanınıza organize, işlevsel, ve şık tutan iyi mutfak dekorasyon fikirleridir.

Mutfağını organize edebiliyorsan, hayatını düzenleyebilirsin.  –  Louis Parrish

Mutfaklar; Genellikle ev hanımlarının çoğu vakit zaman geçirdikleri, lezzetli yemeklerin pişirildiği, çay ve kahve sohbetlerinin yapıldığı mekanlar arasındadır. Çoğu bayan için ferah ve zevklerine uygun olarak bir mutfağa sahip olmak herkesin tercihidir.

Mutfak dekorasyonunda önem vermeniz gereken ilk noktalardan biri düzenli bir dekorasyon oluşumudur. Mutfağınızda bulunmasını istediğiniz araç ve gereçlerinizi kendi düzeninize uygun olarak yerleştirmeniz sizin için oldukca önemlidir.  Mutfağınızda ufak dokunuşlar ile oldukca şık fikirler elde edebilirsiniz. Yemek masanızı ve sandalyelerinizde mutfak dekorasyonuna uygun olarak kılıflar kullanarak farklılıklar yaratabilirsiniz.  Mutfağınıza renk seçimi yapacak iseniz, pastel veya sıcak renkleri kullanmanızda fayda vardır. Özellikle de Açık mavi, pudra pembesi, veya açık renk tonları mutfağınızı iç açıcı bir  görünüme sahip etmektedir. Perde modellerinizi açık renklerde seçerseniz sabah kahvaltınızda ve kahve keyiflerinizde cıvıl cıvıl bir ortamda keyif sürebilirsiniz.

 

Etiketler : , , , , ,

This article has 2 comments

  1. Kenan Demir Reply

    Mutfak tasarımlarda aldı başını gitti, özellikle ülkemizde eskiden mutfak ürünleri kullanımı için düşünülmeden tasarımlar vardı, oysa şimdi en ince ayrıntısına kadar dekoratif kolay ve pratik kullanım alanları içeren mutfak dekorasyonları yapılıyor. Bunları anlatan güzel resimler mevcut.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir