Nike 2017 Yılı Koleksiyonu

Nike İle Fark Yarat

nike

1971 yılından beri hizmet veren firmanın merkezi Amerika Birleşik Devletleri’dir. Spor ayakkabı, spor giyim, spor aksesuar, spor malzemeleri konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan bu markanın her sezon için alışıldık, standart ürünleri olsa da kendisini yenilemekten asla vazgeçmiyor. Kemikleşmiş bir kullanıcı kitlesi olan markanın, alışıldık ürünleri her dönem popülerliğini korurken yeni ürünlerinin çıkmasını heyecanla bekleyen bir tüketici topluluğu da mevcut.

Spor ayakkabı konusunda kendini dünyaya ispatlayan nike markası, son dönemlerde çıkardığı koleksiyonlarında kullanım rahatlığı ve spor şıklığını arttırarak tüketicilerine farklı bir deneyim yaşatmaktadır. Nike tutkunları için olduğu kadar diğer tüketiciler için de bu yeni koleksiyon oldukça başarılı ve kullanışlıdır.

Nike sadece spor ayakkabı üretmiyor elbette… Marka spor t-shirtten kaban ve bereye, spor çantadan çoraba kadar birçok ürününü sizlerin kullanımına sunuyor. Bünyesinde pek çok ürün barındıran marka, farklı spor dalları için üretilen koleksiyonlarıyla birçok spor kulübünün ve milli takımın sponsorluğunu da üstlenmiş durumdadır. Nike’ın çok çeşitli ürünleri ile klasik spor tarzınızdan kurtulup farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Etiketler : , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir