Ortak Seçim Elbise

Elbiseler hem kapalı hemde açık bayanlar için ortak bir seçimidir.Gerek her ortamda rahatlıkla giyinilebilmesi gerekse rahat olması tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden olabilir. Bunun yanı sıra 2017 nin yeni modern elbiselerine baktığımızda gayet şık ve kendini gösteren modeller olduğu ilk bakışta bile göze çarpıyor ve her sezonun vazgeçilmezi dantel işlemeciliği yine her zamanki yerini alıyor. İster düğünlerde ister misafirlikte her zaman bir kombin yapabileceğiniz seçimdir elbise.

Elbiseyi giyindik peki öylece mi gidicez düğünümüze misafirliğimize tabiki de hayır elbisenizin  rengine göre şık bir bileklik bileklik ve abartılı olmayacak derecede sade bir kolye ve yanında her kadının olmazsa olmazı çantaaa

Çantalar hem açık hemde kapalı bayanların elbiseden sonra hatta elbiseden bile önce gelen en önemli aksesuardır kiii çantamızı elbisemizin rengine uydurmaya gösteriyoruz çünkü çantalar kadını gösterir , kadının ağırlığını hissettirir çantanızın cüzdan boyunda olması hem elbisenizin şıklığını artırır hem de size bir ağırlık katar uzun kollu çanta da seçebilirsiniz fakat cüzdan boyu çanta seçimlerinizi tavsiye ederim ki cüzdan boyu çanta tamamiyle şıklığınıza şıklık katacak bir aksesuardır.

Çantalarımızı da aldıktan sonra geldik ayakkabılarımızaaaa ayakkabılarımızda kesinlikle düz taban seçimi rafa kaldırıyoruz neden mi çünkü şık bir elbisenin altına hafif topuklu bir ayakkabı ile her zaman şıklığınıza şıklık katabilir ve bulunduğunuz her ortamda dillere destan olabilirsiniz.

Elbiselerin şık ve güzel olduğu bir kaç modele aşağıdaki resimlere hep birlikte bakalım ;

Etiketler : ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir