Özel Geceler İçin Topuz Modelleri

Topuz saç modelleri her ortam için kadınsı görünmenizi ve bir o kadar da şık durmanız açısından pratik bir çözümdür. Bu yazımızda özel geceleriniz için topuz modelleri ile zarif ve şık görünebilirsiniz.

Farklı bir topuz modeli ile yeni bir stil yaratmak istiyorsanız sizlere bu yıl trend olan topuz modellerini bir araya getirdik. Topuz modelleri sizlerin zamanda da kurtaracak sadece bir kaç dakika içerisinde kendiniz istediğiniz modelde yapabileceksiniz. Bu pratik yapılacak olan saç modelleri ile bilginizi geliştirebilir ve kendinize özgü yeni topuz modelleri elde edebilirsiniz.

Saçınızı yapmaya başlamadan önce saçınızın parlak ve şık görünmesi için temiz olması gerekmektedir. Saçınızda pütür yada dalgalar olmamalıdır bunu elde edebilmeniz için saçınızı iyi taramanız gerekmektedir. Bunları elde ettikten sonra saçınızı prüzsüs bir şekilde at kuyruğu yapın ister yüksek isterseniz de düşük bir şekilde bağlayın. Eğer sırt dekolteli bir elbise seçtiyseniz düşük topuzlar daha göz alıcı olur. Daha sonra saçıınzı elastik bantla at kuyruğuna bağlayın. Dilerseniz saçınızın önünden iki tutam çıkartıp örmeye başlayın ve arkada iki örgüyü birleştirin. Veya saçınızı bir yana ayırıp bir tarafını örün ve arkaya doğru getirip tek toka ile sabitleyebilirsiniz…

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir