Plaj Çantası Modelleri

Yaz ayının gelmesi ile birlikte tatil hazırlıklarıda yavaş yavaş başlamaktadır. Plaj ve havuz keydi yapmak isteyen her yaş grubu için olmazsa olmazları Plaj Çanta’ları bu sezon oldukca dikkatinizi çekecek. Plaja giderken bile şık görünmek isteyen bayanların tercihleri bu sezon hasır detaylı plaj çantaları ile birleşmektedir.

Sahillerin ve kumsalların vazgeçilmez bir parçası olan plaj çantaları bu yaz sezonunda farklı renk ve modeller ile karşınıza çıkacak. Plaja giderken ihtiyaçlarınızı giderecek ve tarzınıza uygun olan plaj çantaları ile plajların göz alıcı aksesuarlarından birine sahip olacaksınız. Plaj çantaları kullanım rahatlığı yanı sıra şıklığından ödün vermeyen her bayanın tercih ettiği aksesuarlardan dır. Günlük haytta olduğu gibi plaj çantalarınıda Havlu, Mayo, veya plaj terlikleri ile kombin yapabilir ve bu çantalar ile farklılık yaratabilirsiniz.

Bu senenin plaj çantaları renk ve desenleri ile kumsallara hareket katacak. Ünlü markalar tarafından bayanların beğenisine sunulan plaj çanta koleksiyonunda bu yıl uzun veya kısa kol tercih edenler için iki farklı askı boyutlu olarak dizayn edildi. Aynı zamanda yan ve iç cepleri sıklıkla kullanan bayanlar için tasarımcılar birçok modelde bu fırsatı kullanıcılarına sunmaktadır. Çantaların kilit mekanizmalarına gelecek olursak genellikle fermuar, çıtçıt, ipli olarak tercih edilmektedir.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir