Plaj Elbise Modelleri 2017

Tatil yapmak için hazırlık yapmaya başladınız, Fakat plajda hangi kıyafetleri tercih edeceğinize bir türlü karar veremiyorsunuz. Biz bu yazımızda sizlere bu yılın plajda tercih edebileceğiniz en güzel kıyafetlerden bahsetmek istiyoruz.

 

Mini Elbise:

2017 sezonun da plajlarda giyebileceğiniz ve tercih edebileceğiniz kıyafetlerin en başında gelmektedir. Mini elbise modelleri rahat, şık ve bir o kadar da göz alıcı olacak olan mini elbiseler tek parça olmalıdır. Tek hareketiniz ile rahat bir şekilde çıkartabileceğiniz bu elbiseler sıcaklardan yanmamak için iyi bir seçim olabilir.

Boydan Elbise: 

Plaj kıyafetleri arasında yer alan bir diğer elbise de boydan elbiselerdir. şifon kumaştan hazırlanan elbise modelleri otel’den plaja giderken veya denizden çıktıktan sonra giyebilirsiniz. Sizi oldukca serin kalmanıza yardımcı olacak boydan elbiseler çiçek desenli, leopar desenli ve zebra desenleri ile sizleri renklendirecek.

Mini Şort:

Mini şortlar genellikle genç kızlar tarafından tercih edilse’de mini şortlar plaj elbiseleri arasında çok kullanılan bir parça haline gelmiştir. Bu sezon genç kızların ilgisini çekecek olan şort modelleri plajda hem bacaklarınızı hemde güzelliğinizi rahatlıkla sergileyebilirsiniz.

 

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir