Postacı Çanta Modelleri

Günlük kombinlerin olmazsa olmazı, kadınların vazgezilmezi içinde bir hazine barındıran postacı çantaları günlük yaşamımızda yeri çok büyük. Daha çok günlük tarza uygun buluyorum ben, postcı çantaları kadın ve erkeklerin tek ortak olarak kullandığı çanta modelidir bu ve bir çok nedenden dolayı postacı çantaları çok özeldir.

Postacı çantaları hem cool hem de pratik çantalardır kimileri dilenci çantası diye adlandırsada ben bu adlandırmayı yanlış buluyorum. Her giyenlerin tarza olan ve her beğenen bu çantayı malesef bu çantayı takamaz, çünkü bu çantaların bir tarzı vardır. Salaş ve spor giyinenlere daha uygundur. Sürekli topuklu ayakkabı giyenlerin pek tercih etmemesi gereken bir çanta modelidir. Nedeni ise tarzınızdan dolayı üstünüz de biraz eğireti bir görüntü olailir  maalesef. Daha spor salaş bir görüntü sevenler tercih etmeli ve çantanın cool duruşu ile onları feth etmelerini izlemeliler. Çanta seçimin de çanta boyutu ve çanta rengi çpk önemlidir.

Eğer minyon tipli bir bayan iseniz küçük boy postacı çantalarını tercih etmelisiniz çünkü büyük çantalar sizde kaba durabilir. Normal bir bayansanız orta boy ya da büyük boy postacı çantalarını tercihedebilirsiniz, ama benim tavsiyem çok büyük boy tercih etmemeniz. Postacı çantaları günlük kullanıma daha uygun olduğu için koyu renkli çantaları almalısınız, açık renk kiri ve lekeyi çabuk belli ettiği için günlük yaşam da kullanışlı olmayabilir. Postacı çantaları daha uzun yıllar kendisinden bahsettirecek moda da.

Etiketler : , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir