Saç Taçları Ve Saç Bantları

Genelde karşımızdaki insana ilk baktığımızda  yüzü dikkatimizi çeker bu yüzden saçlar çok önemlidir.  Saclariniza saç bantları ile modern bir  görüntü  yakalayabilirsiniz  hem daha renkli bir görüntü elde edebilir hemde  dağ dikkat çekici olabilirsiniz.

Saç bantları ve abartılı olmayan saç  taçları ile günlük hayatta kullandığınız  Saç modelini daha farklı hale getirebilir ve saçlarınızın daha sık görünmesini saglayabilirsiniz . Saç taçları ve sac bantları ile daha çok sac modeli elde edebilirsiniz . Ister düz ister dalgalı isterseniz de toplu saclarinizda kullanabilirsiniz . Kullandığınız sac taclarinin  kalınlığı  , deseni , giyindigi kıyafetin  rengi , kıyafetin deseni ile bir uyum içerisinde  olmasına  dikkat etmelisiniz.

Eğer sade  kiyafetler giyiniyorsaniz desenli sac bantları  hareket katacak ve şık bir görünüm  sağlayacaktır . Eğer büyük daha ön  planda  olan sac bantları  kullanmayı seviyorsanız ona göre daha zarif takılar tercih etmelisiniz . Özel  bir davete giderken klasik bant yerine daha göz alıcı sac renginize yakışacak  bir bant kullanabilirsiniz . Size bir öneride bulunayım  evinizde bulunan şalları bile başınıza  bağlayarak  şık bir görünüm  oluşturabilirsiniz .

Etiketler : , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir