Sıcak Çikolata Saç Rengi

Sıcak çikolata saç rengi, Aslında Çikolata kahvenin bir alt tonu olarak bilinmektedir. Sıcak Çikolata renginin tonu aşağı yukarı her ten rengi ile uyumludur. Fakat esmer ten renklerine daha fazla makuldur.

Tabiki bu esmerlele kalmıyor, Eğer beyaz tenliyseniz ve birde ela ya da bal renkleri tonunda göz renginiz var ise sizler içinde makul bir saç tonudur. Sıcak çikolata renginde açık tenlilerde gözleriniz ortaya çıkarak saç renginizle inannılmaz bir ahenk elde edeceksiniz. Ve çevrenizdekilerin gözlerini üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz.
Sıça çikolata renginin bir diğer hoş yanı ise Bronz tenli insanlarda çok daha uyumlu olum farklı bir hava katmaktadır. Ayrıca Sıcak çikolata rengi her yaş grubu için uyumlu olup, Mevsimlerin bu saç rengi için hiç bir önemi bulunmamaktadır.
Sıcak çikolata saç rengini herkes rahatça evinde bile kendi saçlarına uygulayabilir. Tabiki bu ilk boyama’nız olacaksa eger kuaför desteği şart. Neden derseniz ise boyanın birçok alt modeli olduğu için kuaförde boyatmanızda yarar var. Daha sonra kendiniz dilediğiniz gibi boyayabilirsiniz…

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir