Şifon Abiye Modelleri 2017

2017 Yılında tasarımcılarımızın bayanlar için  hazırlamış olduğu abiye modellerinde her sezon olduğu gibi bu sezonda bayanlarımızın aklında soru işareti bırakacak gibi. Peki abiye modelleri arasında hangi modeller var? Özel günleriniz için neye göre abiye seçimi yapmalısınız. Sürekli farklı modeller gündeme gelerek artmakta olan modelleri günümüzün şartlarında gereğinden çok fazla olduğu için bayanların çoğu, Prenses Abiye Modeli mi?, Kalem Elbise Modeli mi?, Pırıltılı Abiye Modeli mi? veya Şifon Abiye Modeli mi? diye kararsız kalırlar. Bu yıl ki abiye modellerine bakılacak olursa gösterişli ve oldukça dekolteli kadın giysisi olan ve  bayanların sıkça kullanmalarına rağmen hala tercih etmiş oldukları Şifon abiyeler de bu yıl trend parçalardan biri olamaya devam ediyor.

Bu abiye modeli her sezon trend parçalardan biri olmaya devam etmektedir. Tasarımcılar gelen yogun talepler üzerine bu modeli her yıl farklı model de ve farklı renkler de model tasarlayarak siz bayanlarla buluşturmaktadır.

Şifon abiye modeli vücuduna güvenen her bayanın her zaman vazgeçilmezleri arasındadır. Bu sezon Şifon abiye modellerinde sade modeller ön plana çıkmaktadır. Etek kısmında yapılmış olan ve çevrenizdekilere canlılık katacak kesim modeli ile gögüs detayları gözden kaçmıyor.

Bu yıl ki Şifon abiye tasarımlarında; Şifon ve tül kullanımının yoğun olduğunu görmeniz mümkün olacak. 2017 yılının şifon abiye modellerinin eteklerinde bulunan derin yırtmaçlar bayanların gözdesi olacak gibi gözüküyor…

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir