Tektaş Pırlanta Modelleri

Hayatımızın kadınını bulduğunuza ve bir ömür onunla geçirmek istediğinize emin olduktan sonra en önemlisi ona layık bir yüzük almak.
Son zamanlarda taşıt büyük tektaşlar ilgi görüyor bayanlar tarafından Peki tektaş seçerken neye göre seçmelisiniz? Öncelikle tektaş alacağınız bayanın zevkini önplanda tutmalısınız. Daha sonra kesimine göre pırlantalar vardır bunlar yuvarlak kesim, kare kesim ve dikdörtgen kesim. Genelde yuvarlak kesimler tercih ediliyor ama dediğim gibi yüzük aldığınız bayanın zevki çok önemli bu seçimde. Taş dizilimine göre de seçim yapabilirsiniz klasik yüzüklerde sadece tek bir taş vardır altermetif olarak tektaşın yanında küçük pırlantalar vardır.

Bunların yerine tektaş yerime tria denilen 3 taşlı yüzükleri de tercih edebilirsiniz. Tektaş alırken tek taşın alyans ile uyumu da çok önemlidir önemlidir alyansla uyumlu bir tek taş seçimi yapmalısınız. Ve kuyumcudan tektaş değişim şartlarını da öğrenmelisiniz. Ve tabii son trend tek taş yüzükler de takip edip son trende uygun bir seçim yapmalısınız.

Etiketler : , , , , , ,

This article has 2 comments

  1. Görkem CAN Reply

    Tektaş yüzükler şimdilerde modası geçmiş gibi gözükebilir ancak özel günler için asla eskimeyecek önemli adetlerimizden.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir