Vakko Gelinlik Modelleri 2017

Evlilik; her kadının ve genç kızın isteyeceği özel bir kurumdur. Her kadın o gecenin onun için muhteşem olmasını ister, Herşeyin kendi istediği gibi olmasını, bunların yanı sıra giyeceği gelinliğinde güzel olmasını ister. Muhteşem olmasının nedeni şudur, o gece onun gecesidir, ve o kıyafet sadece o geceye özel olmalıdır bu yüzden gelinlik her kadının giymek istediği bir kıyafettir.

Her kadının zevki farklıdır, bu nedenle tasarımcılar her sene gelin adaylarını şaşırtacak şekilde birbirinden farklı modeller tasarlamaktadırlar. Vakko Gelinlik her kadına hitap edecek her renkten seçenek sunarak elinden geldiği kadar kadınların hayallerini gerçekleştirmektedir.

Masalsı Tüller:  Kabarık ve Klasik gelinliklerin üzerlerinde bulunan tüller bu gelinliği çok daha yumuşak ve zarif görüme sahip olmasını sağlamaktadır. Hafif olarak bilinmektedir ve yanı sıra rahatlığı ile kadınların sevilen bir gelinlik modellerinden dir.

Işıltılı Satenler: Sade ve parlak olarak işlenmiş satenler kabarık gelinlik modellerinin yanı sıra daha düz ve şık bir görünüme sahiptir. bu gelinlik modeli kadınlar tarafından tercih edilmesi, sade ve gösterişli olmasıdır.

Romantik Danteller: Şık bir tasarıma sahip ve zevke göre  değişen bir gelinlik modelidir. Zarif danteller ile işlenmiş çok sıkı bir görünüme sahip olmaktadır. A-line ile Balık formlu gelinlik tarzları en çok tutlan modeller arasındadır.

İşde sizler için toplamış olduğumuz birbirinden güzel Vakko Gelinlik Modelleri…

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir