Yazlık Bayan Keten Pantolonlar

Yaz aylarının kapımıza gelmesiyle birlikte mağazalardaki vitrinlerde reklenmeye başladı!. Bu sezon birbirinden farklı kumaşlardan kıyafetler, ve ayakkabılar karşınıza çıkacaktır. Yaz ayının gelmesi ile birlikte dolaptaki kıyafetleri de temizleme vakti geldi. Çünkü yaz aylarının o kavurucu sıcaklarından korunmak için kıyafet seçiminde kullanılan kumaşlar her zaman ön plana çıkmaktadır. Yaz ayının sıcağından bizi mümkün mertebede koruyacak olan hatta üstümüzde yokmuş gibi duracak kumaştan hazırlanmış elbiseler tercih edilmektedir.

Yaz aylarınde genllikle pamuklu, ipek, şile bezi yada keten kıyafetler tercih edilir. Keten kumaşlar genellikle erkek giyiminde karşımıza çıksa da artık bayan giyiminde’de yaz aylarında ön planda bulunmaktadır. Özellikle Bayan giyiminde gömlek ve pantolon modellerinde kullanılmakta olan keten kumaşı, Yaz aylarında serin tutması ve terletmemesi için rağbet görmektedir.

Keten modelinde diğer modeller gibi her renkte pantolon görebilmeniz mümkündür. Gri, Bej, Mavi, ve kahve tonları bunlardan sadece bir kaçıdır. Özellikle, İspanyol paça modellerinde şık bir görüntü elde edebilmeniz için keten pantolonlar dolabınızda mutlaka bulunması gereken parçalardan dır. İspanyol paça sevmeyen bayanlar ise daha klasik bir hava yakalamak istiyorsanız İspanyol Paça pantolonlar dışında da tercih edebileceğiniz modeller bulunmaktadır. Dar paça, Keten, Bej rengi, pantolonların üzerine giymiş olduğunuz beyaz şifon bir gömlek ile ten rengi bir ayakkabıyı kombin yaparak işe giderken yaz sıcağından az da olsa ferahlayabilirsiniz…

Etiketler : , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir