Yazlık Şapka Modelleri

Yaz; artık tam anlamıyla gelmiş durumda gardoloplarımızda haliyle baştan aşağıya değişti. 2017 – 2018 Yılında yeni model ve trend parçalar ile kombin oluşturmak bayanları oldukca zorayacak gibi. Yaz kış dinlemeden her kombinin vazgeçilmez parçalarından biriolan Şapkalar ile bu yazın gözleriniz kamaşacak.  Sıradan bir kombin oluşturup dışarıya çıkmayı düşünüyorsunuz, tek bir hamle ile göz kamaştırıcı bir görünüm kazanabilir klasik olarak adlandırılan bir kombini spor ve bir o kadar da şık hale getirebilirsiniz.

 

Bu yıl havalarda oldukca sıcak olacak kendinizi deniz, kumsal, sahil’e teslim ettiginiz o zamanlarda irili ufaklı, köşeli,yuvarlak,hasır,kumaş şapkalar baş rolde yine sizlerle beraber sahnelerde olacak. Bu şapkalar sizleri sıcaktan korumak yanı sıra tarzınızı da belli eden bu şapkalar ile oldukca göz alıcı olacaksınız.  İrili ufaklı, köşeli,yuvarlak,hasır,kumaş şapkalar  yanı sıra desenli şapkalar da  çeşitlilik göstermeye başladı.  Bu yılın şapka modellerini popüler olanları farklı kullanımlarda veya gündelik hayatınızda tarzınızı yansıtmak içinde kullanabilirsiniz.  Mini şapkalar yada tüllü olarak adlandırılan şapkalar ile retro bir tarz oluşturarak  özel günlerinizde de fark yaratabilirsiniz.

Sizlerde 2017 yılının tarzına uygun şapka modelleri raflardaki yerlerini aldı, Sizlerde bu modellerden birini veya birkaçını seçerek günü her saatinde şıklığınızı yakalayabilirsiniz.

 

Etiketler : , , , , , ,

This article has 1 comment

  1. Emine Reply

    şahane modeller çok begendim hepsini. Sondaki ilk baştaki daha hoş bence.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir