Yeni Sezon Jean Ceketler

Kot ceketler 50’li yıllarda nerdeyse her kadının gardolabında’ki şık kıyafetlerin arasında rahatlıkla yer almaya başlamıştır.

Modası hiç geçmeyecek olan Jean ceketleri ile sokak kombinlerini oluşturma zamanı geldi!

Jean ceketler farklı modellerle hayatımıza girmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezona göre Jean ceketler yırtık ve boyfriend modelleri ile bu sezon hiç kuşkusuz sokak modasında buluşuyor!

Renkli kombin’leri çok severiz tabi tebdiri de göz ardı etmemek lazım ve kışa geri sayımda olduğumuzu unutmayalım. Bizi soğuklardan kurtaracak olan Jean ceketler en büyük kurtarıcımız olacak!

İşe, Okula, ve Sokağa çıkarken giydiğiniz o klasik ceketlerden sıkıldınız mı  ?  o zaman değişikliğin tek adresi Jean ceketler !

Hem rahat Hem  yeni imajı ile işinizin, okulunuzun, hatta sokağın havasını değiştirebilirsiniz.

Kot ceketler siz kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Jean ceketler sizlerin elbise sevdanızda yardımınıza koşmaya devam ediyor. Elbiselerinizin üzerine alabileceğiniz en şık Jean ceketleri ile kombin oluşturabilirsiniz.

Kot ceketler her tarza uyum gösterir ister boydan elbise olsun ister normal günlük hayatta kullandığınız giysileriniz olsun. Kışa hazırlanıyorsanız sizde Jean ceketlere bir göz atın.

Renk renk elbiselerinizi tamamlayacak olan Jean ceketleri   2015-2016 bayan kot baskılı ceketleri bu sene siz kadınların  trend parçaları arasında yer  almaya devam ediyor .

Modamari.com olarak sizlere Sonbahar  & kış sezonlarında tercih edebileceğiniz 2016 yılı kot Jean ceket modellerinin bulunduğu bir galeri oluşturduk.  Galeriden trendleri yakından takip edebilirsiniz!

Ayrıca dünyanın en saygın defilelerinden çıkmış olan bazı model ve trendleride eklemiş bulunuyoruz. Eğer sizde yeni bir trend ve kombini oluşturmak , giydiğiniz elbiselere renk katmak istiyorsanız galerimize göz atabilirsiniz.

 

Etiketler : , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir