Yırtık Jean Pantolon

İnsanların yeme, içme ihtitaçlarının olduğu gibi giyinme ihtiyacı da vardır bu ihtiyaç zamanla bayanlar da farklı giyinme istediği doğurmuştur ve bu sayede çeşitlenme olmuştur.

Ve son zamanların modası yırtık jean oldukça ilgi görüyor kimileri bu modayı eleştirse de gençler severek giyiyorlar. Bu yüzden bir çok marka kendi tasarımlarını özel yapıyor ve bunların reklamı için binlerce liralar harcıyorlar. Bir çok yırtık jean çeşidi bulunmaktadır kimi az yırtık kimi daha fazla yırtık ama önemli olan giyen kişinin onun içinde kendini nasıl hissetiğidir. Kimileri çok severek kimileri ise toplumun tepkisinden dolayı biraz utanarak giyiyor. Bu modadan dolayı 80’lerde ve 90’larda pantolonlarını yırtan insanlar vardı ve o zamandan bu zamana kadar yırtık jean modasını seven olduğu kadar sevmeyenler de oldu.

Peki yırtık jean nasıl kombin yapabilirsiniz? Göbeği açık kısa tişört veya gömleklerle kombin yapabilirsiniz ya da ilkbahar, sonbahar mevsimlerinde üzerinize deri mont alarak da kombin yapabilirsiniz. Jean yırtıklığı da önemli tabii kombin yaparken aadece dizleri yırtık bir jeanle kazak giyebilir ve altına da bot giyebilirsiniz. Eğer yaza uygun bir kombin yapacaksanız ince bağcıklı topuklu ayakkabılarla kombin yapabilirsiniz. Vazgeçilmez haline gelen yırtık jean modası daha uzun sürecek bence.

Etiketler : , , , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir