Yüksek Bel Kot Pantolon Modelleri

2017 Sezonuna bomba gibi giriş yapmakta olan yüksek bel pantolon modasını bu aralar sıklıkla göremekteyiz. Yeni sezonun yüksek bel pantolon modası genç kızlarımız tarafından oldukca ilgi görülmektedir. Bu sezonun yüksek bel pantolonlarında dikkat çeken ilk kısım dar kesim ve yüksek belli olmasıdır. Cepli ve Cepsiz olmak üzere birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır. Tayt’dan bir farkı bulunmayan vücudunuzu tayt gibi saran yüksek bel dar pantolonlar uzun süre moda olacak gibi dörünmektedir.

Eğer dolabınızı temizlemeye başladıysanız muhakkak bu yüksek bel kot pantolonundan bulundurmanız gerekmektedir. Kot pantolonlar hem günlük hemde gezmelerinizde sıklıkla tercih ettiğimiz bir kıyafettir. Yüksek bel pantolonu da göz alıcı bir bluz veya body ile tamamlayarak günlük olarak kullanabilmeniz mümkündür.

Yüksek bel pantolon modellerinde renk olarak mavi tonları ve siyah, pembe, neon, desenli renkler şu an için ön plandadır. Yüksek bel pantolon modellerinde paça detayları gözden kaçmamaktadır, İster bol,  ister dar, isterseniz de ispanyol paça detaylarından hangisi sizin tarzınıza uyuyor ise seçmek sizin hakkınız diye düşünmekteyiz.

Sizlerde modayı yakından takip ediyorsanız, yüksek bol pantolon modasını sürekli olarak takibe almadan kot pantolon almamanızı öneririz…

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir