Yün Kazak Modelleri 2017

Malumunuz memleketimiz kış aylarında kuzeyden gelen sibirya soğukları ile soğumakta. Soğuktan korunmak içinde bizlerin tercihi çoğunlukla yünlü kazaklardan geçmekte. Derhal her insanoğlunun dolabında bir rafı vardır. Bu rafı 2017 yün kazak modelleri ile niçin doldurmayalım ki?


Kazak Kombinleri
Kazak kelimesini duyunca hanımların aklına ilk gelen kombin pantolon üstü kazaklardır. Çünkü gerektiğinde kazak kombininizi bir şal kullanarak tamamlarsınız yada gömleğinizin üzerine giyerek farklı bir görünüş katarsınız. Bu sezona genel olarak bakmış olduğumızda ise tahminlerimiz etek ve kazak kombinlerinin tercih edileceği yönündedir. Sebebi de eteklerin pantolonlara nazaran biraz daha uygun fiyatta olması ve etek desenlerinin pantolonlara bakılırsa daha çok olması kazak deseninize uygun bir etek seçebilirsiniz. Pantolon tek tiptir fazla bir desen bulamazsınız.
Gelelim ;
2017 Kazak Tercihleri
Kazaklar hem adam hemde kadınların kullanabileceği bir elbise olduğundan seçenekleri de bir fazlaca fazla oluyor. Mesala hanımefendiler kazak tercihlerini elle örülmüş şeklinde görünen ve açık renkleri tercih ederken erkekler daha çok koyu renk seçiminden yana oluyor. Erkekler için her hangi bir kazak tipi bulunmamaktadır. Aklına yatanı alıp çıkıveriyorlar

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir