Zayıflamanın Püf Noktaları

Yaz geliyor yazın gelmesi ile tatil sezonu da açılıyor fazla kilolardan kurtulmak ve daha fit bir görünüme sahip olmak gerekiyor. Peki bunu nasıl yapabilirisiniz?


Öncelikle hem sağlığınız için hem de güzel bir görünüm için kilonuza dikkat etmelisiniz. Bunun için yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmeli ve sağlıklı beslenmelisiniz tabii ki beslenmenin yanın da spor da çok önemlidir zayıflama ve fit bir görünüm için. Öncelikle abur cuburu hayatınızdan çıkartmalısınız ve yemek tabaklarınızı küçültmeli ekmeği tuzu şekeri az tüketmelisiniz.

Gün içerisinde aldığınız kaloriden daha fazla kalori yakmalısınız az kalori almak için salata yiyebilir ve kalorisi düşük besinler tüketmelisiniz. Kalori yakmak için limonlu su içebilir ve bitkisel zayıflama çayları da tüketebilirsiniz. Kahve ve kola tüketmemenizi tavsiye ederim ama kahveyi çok seviyorsanız şekersiz ve kremasız tüketmelisiniz.
Beslenmenize dikkat ettikten sonra zayıflamak için düzenli spor da yapmalısınız. İşe okula veya eve giderken bir durak önce inebilir ve yürüyüş de yapalirsiniz. Obeziteyi önlemek için de yürüyüş çok önemlidir.

Etiketler : , , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir