Zebra Desenli Elbise Modelleri

Görünüm olarak çevrenizdekilere oldukca şık durmanızı sağlayan Zebra Desenli elbiseler 2017 yılının trendlerinden. Eğer sizde kendinize klasik ve has bir stil oluşturmak istiyorsanız bu elbiseler ile mutlaka tanışmalısınız. Bu yıl birden fazla abiye elbisesine sahibiz. Ama Zebra Desenli Elbiseler bu yıl oldukca farklı olacak gibi. Sizde kendinize şıklık yaratmak istiyorsanız Zebra Desenli Elbiseler ile tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Bir çok kadının dikkat etmesi gerekenlerin arasında gelen ilk hususda giyimdir. Bayanlar giyimin sanat olduğunun farkındadırlar zevkli şık giyinmeyi seven bayanlar hemen hemen hepimizin çevresinde bulunmaktadır. Bizler sizlere bu yazımızda küçük dokunuşlar ile şıklığınıza el uzatmak istiyoruz.

Eğer sizde zebra desenli bir elbise ile şıklığınıza şıklık katmaya karar verdiyseniz, hareketli modellerden uzak durmamız gerektiğini bilmekte fayda var. Ayakkabılarınız ve kullanacağınız çantalarında klasik olması lazım.  Bu elbiselerde fazla aksesuar kullanmamaya çalışın Yok aksesuarsız olmaz diyorsanız da sade aksesuarlardan kullanabilirsiniz. Eğer alacağınız desenli elbise siyah beyaz ise bu elbiseyi aynı renkte olmak şartı ile bir ceket veya yelek ile kombin yapıp şıklığınızı zirveye taşıyabilirsiniz. Bu yıl hepinizin dolabında olması gereken bir trend parça olması nedeniyle  Zebra Desenli Elbiselere yer vermelisiniz.

 

Etiketler : , , , , ,

This article has 1 comment

  1. Leyla Mutlu Reply

    Kanımca 2017 yılında pek popüler olmayan fakat yine de tercih edilen desenler arasında olduğunu düşündüğüm asla giymeyeceğim ve yanımdakine giymesini tavsiye etmeyeceğim bir desen ama kışkırtıcı!

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir